Přednášky a co nám přinášejí

26.02.2016 06:59

Krásný den,

v tomto týdnu jsem se s Janou Urbanovou zúčastnila dvou přednášek. Tentokráte však ne na straně posluchače, ale přednášejícího.

Přednáška v Mostu

První přednáška se konala v Mostu v úterý a téma bylo Život máte ve svých rukou. Bylo to stejné téma jako minulý měsíc v Děčíně, avšak posloupnost a zacílení témat bylo úplně jiné. Na přednášku se přihlásilo asi 6 lidí, osobně, přes facebook nebo přes email a tudíž jsme se rozhodly, že vyrazíme na cesty a předáme, co umíme.

Zajímavá byla naše cesta do Mostu, už kousek od Děčína volala jedna z účastnic, že se nedostaví. Dobrý říkaly jsme si, 5 je také dobré číslo. V autě na nás postupně přicházela tréma a tudíž jsme řešily to, jak se asi cítí účastníci naší přednášky a naše kolegyně Danuška v Mostu. Chvíli nám bylo dobře, chvíli hůř, ale dorazily jsme v pořádku na místo určení.

Přednáška začínala v 17 hodin a hádejte kolik nás bylo? Prozradím, byly jsme v přesile - tedy ne dvě na jednu, ale tři na dvě. Z pěti, které se přihlásily přišly dvě zájemkyně. V tu chvíli zklamání, že se neomluvily a nereagují, ale na druhou stranu pro nás zajímavá zkušenost a myslím, že i pro zúčastněné super možnost si vyřešit, co je trápí.

Holky děkuji za účast a věřím, že jsme Vám byly co k užitku. Pro nás to bylo určitě přínosné, protože na přednášce byla jedna paní, která prošla terapií a druhá ne a bylo potřeba vysvětlit, jak energie vůbec pracují a co jsme schopny zvládnout a s čím pomoci.

Přednáška v Děčíně

Druhá přednáška proběhla včera v Děčíně a téma bylo Radost - hnací motor Vašeho života. Myslím, že pro spoustu lidí hodně zajímavé téma. Počet přihlášených a těch, kdo dorazil bylo 10 i když se to poskládalo trošku jinak, než bylo nahlášeno. Ze zkušenosti z úterní přednášky, jsme se nejdříve zaměřily na to vysvětlit, jak energie pracují a pak jsme pomalu zapojovaly zúčastněné do diskuze.

Věřím, tomu, že to co jsme chtěly předat, bylo předáno a pomůže to nám i jim k nastartování  možnosti hledání a relizování svých snů a přání. Ve velké míře tam padaly termíny jako strach z toho projevit se, ukázat kdo jsem a co umím, jak se prezentovat, aby si nikdo nemyslel, že se vytahuji a chválím. To je normální a musím říct, že toto jsou nebo spíš byly i naše myšlenky. Tady je potřeba si uvědomit, pro koho to dělám a chci to nebo nechci.

Děkuji všem, kteří překonali svůj strach a našli si čas, za účast a všichni víte, kde mě nebo Janu najdete. Všem zájemcům o naše přednášky nebo osobní terapie hlásím, že dalším tématem, které na nás vyskočilo, je téma PENÍZE.

Termíny přednášek

Pohlídejte si termíny na tyto přednášky. Na základě zkušeností tohoto týdne, budeme brát závazné přihlášky a požadovat zálohy předem. Přednáška bude realizovaná po přihlášení minimálně 5ti účastníků. Děkujeme za pochopení a těším se na Vaše reakce z přednášek a v případě, že jste byli spokojeni také předání možnosti se zúčastnit dalším potřebným účastníkům a Vaši zpětnou vazbu na mé stránky www.vrabcovasimona.cz nebo na Facebook.

Přeji krásný víkend

Simča
tel.: 777 096 100
vrabcova.simona@seznam.cz

Zpět

Kontakt

Simona VRABCOVÁ

777 096 100

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode