Objevila jsem svoji jedinečnost

15.09.2017 15:38

Jednou jsem dostala na svou otázku - Co je vlastně mojí podstatou a co mohu dělat, abych byla úspěšná, jedinečná - odpověď - "Ty můžeš dělat vše, pro co se rozhodneš"

Mockrát jsem si vzpomněla na tuto odpověď a docvakává mi, jaká je to úžasná rada.

Během poslední doby mi do života přišlo mnoho nových lidí a to také díky TianDe - firma, která je založená na tradiční čínské medicíně. Doplňuje klasickou medicínu - v případě, že je brána s citem a láskou k danému člověku a problému. Absolvovala jsem Abecedu podnikání, dále veškerá možná školení, navštívila Moskvu a Soči, abych si doplnila obrázek o této firmě a rozhodla se, zda chci s touto firmou spolupracovat.

A můj výsledek? Objevila jsem chybějící část mého Já. Zjistila jsem že dokážu propojovat své činnosti a že hlavním mým posláním je POMOC SOBĚ a OSTATNÍM - ať už skrze výrobky, služby či jen tak. 

V čem vidím svou jedinečnost? Miluji život, miluji cestování a objevuji co už spousta lidí objevila, ale ve svém pochopením, že moje poznání je jedinečné, miluji vymýšlení a realizaci projetků, dokážu lidi motivovat a nadchnout, objevila jsem také, že nemusím být všude první "jako Hujerka" - ale těší mě to také, že sem tam taková jsem :-) to nezapírám

Líbí se mi motto firmy TianDe, které skvěle ukazuje, jak já chci fungovat: "Abys mohl získat, musíš nejdříve dát" 

Je v něm obsaženo vše - dám důvěru a důvěru dostávám zpět, nabízím skvělý produkt a odezvou jsou mi zpětné reakce, nabízím práci či spolupráci či své přátelství a do života mi přicházejí lidé, kteří věří v mé schopnosti a tomu, co jim nabízím. Za toto velice děkuji Vám všem, kteří jdeme společnou cestou.

Děkuji svému týmu v TianDe, všem Vám ve Zdravé Porci, Vám, kteří čtete tyto řádky, obohacujete můj život. 

A jen hlásím, že chci spolupracovat, předávat informace, objevovat a žít život. Stále ještě váháte, zda život žít či přežívat? Jste připraveni na start do života? Jsem tu a připravena Vám v tom pomoci - jo i to umím :-)

Uvědomte si, že každý z nás (Vás) je jedinečný. A to je v tom životě krásné.

Ještě nemáte svého parťáka v životě (jen bacha, manžela už mám)? Hlásím se, že jsem připravená.

 

Simča

 

Zpět

Kontakt

Simona VRABCOVÁ

777 096 100

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode