Obdarováním získáte dvojí radost

24.03.2016 22:26

Krásný den,

dnes Vám trošku poodkryju moje zájmy, koníčky, tvorbu a rozdávání radosti nejen druhým, ale především sám sobě.

Dnes jsem vůbec nechtěla nic psát, jen jsem si po dlouhé době udělala čas sama na sebe a vlastní tvoření. V úterý na kurzu šití jsem se domluvila se Šárkou Justrovou, zda mě naučí něco jednoduchého a zároveň praktického a vznikla z toho taštička na kosmetiku. Krásná a efektní a já si uvědomila, že mám doma nakoupené látky a že bych se mohla pustit do dalšího tvoření.

Šití

Dnes jsem tedy zašla do obchodu nakoupila zipy a večer jsem si podle předlohy nastříhala látku, popřemýšlela, jak to mám zase našpendlit a ušít a začala jsem šít. První taštička mi trvala trošku dýl, ale každá další se mi tvořila o něco lehčeji. Vybírala jsem látky, kombinovala je s barvou zipů a přiznám se, že jsem měla (a budu mít) radost z každé nově ušité taštičky.

Tak a až uvidíte moje výtvory (a to ještě nejsou všechny) řeknete si, no to je super, co s tím vším bude ta Simča dělat? Myslíte si, že si je nechám?

No nenechám, ale ani neprodám, já je prostě daruji. Tentokráte to bude mým poradkyním v Tupperware za splnění určitého cíle. Už když jsem vyhlašovala, co je potřeba splnit, věděla jsem, že jim udělám radost :-) a nemýlila jsem se - první odpověď mi přišla od paní Mirky, která mi napsala: "Abych o taštičku nepřišla, raději posílám objednávku ihned".  V tu chvíli se moje srdíčko zatetelilo a já začala přemýšlet, která látka by se jí tak mohla líbit. Myslím, že už vím a mám to a zde přikládám mojí tvorbu.

Vaření

Další mojí zálibou je vaření, někdy je to na mě vidět více a někdy méně. Myslím tím, že někdy je potřeba mít trošku více povolený pásek než jindy. Vaření mě provází od malička. Dědeček byl kuchař a s babičkou byli na rekreační chatě Kovohutí v Kořenově. Joo to byly časy, všude to vonělo a chutnalo a já měla to privilegium vše ochutnávat.

Když jsem se vdala moc jsem toho neuměla, ale postupem času a zkoušením jsem zvládla uvařit a upéct cokoliv. Před 9ti lety jsem začala dělat prezentace Tupperware a to teprve bylo zkoušení. A před 2ma lety jsem se dostala k založení firmy Zdravá Porce

A právě v obou těchto aktivitách jsem se našla. Ráda bych nyní trošku více k vaření ve Zdravé Porci. Jedná se o celodenní stravování, které vede k ozdravení a hubnutí. A protože já sama nemám ráda jednostranné diety, snažím se vymýšlet a vařit recepty, které jsou jednoduché a chutné. A právě k té chuti se trošku vyjádřím. Jídlo většinou vymýšlím, vařím a dochucuji sama. Někdy se mnou vaří moje mamka a má ze mě legraci, jelikož na vše co uvařím a chutná mi mám jediné slovo "MŇAM"

Myslím, že to vyjadřuje vše. Dieta nebo, jak je lepší nazývat, změna postoje k jídlu, by neměla být sterilní a já to respektuji. Proto někdy i když mám jídelníček připravený, se ráno vzbudím a řeknu si, dnes v něm udělám změnu a připravím klientům něco speciálního. To byste měli vidět to překvapení, když objeví něco, co neznají nebo i znají a chutná jim ještě víc než mně.

Setkávání s lidmi

Tady už nejde jen o dávání fyzických věcí a dárků, ale při setkání s lidmi dávám vždy kus sama sebe.Tu část svých zkušeností, znalostí, nebo jen úsměvu a rady, které daný člověk v tu chvíli potřebuje a chce. Miluju setkávání s lidmi se kterými se cítím dobře. A přiznám se, že i když se někdy stane a není vše, jak má být, snažím se najít ze zdánlivé výhody výhodu. A ono se to často opravdu podaří.

Věřím, že i Vám dělá radost to, že obdarováváte ostatní i sebe, třeba jen svou přítomností.

 

Přeju krásný den a těším se zase příště

Simča

 

Zpět

Kontakt

Simona VRABCOVÁ

777 096 100

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode