Neomezené možnosti

10.11.2016 20:13

Každý z nás má neomezené možnosti. Je jen otázkou, zda si je dovolíme, vyvineme aktivitu, nebo budeme vymýšlet proč některé věci nejdou.

Rozhodnutí

Moje rozhodnutí nastalo už před mnoha lety. Aniž bych věděla něco o energiích (což je dnes velmi módní záležitost),
rozhodla jsem se, že neprožiju svůj život nadarmo.

  • máme dvě úžasné holčičky
  • vystudovala jsem při dětech a mateřské vysokou školu - dokonce ČVUT :-),
  • rozjela podnikání - Tupperware (kde jsem načerpala velké množství zkušeností) - naučila jsem se mluvit před lidmi, dostala se na mnohá místa po celé Evropě i v Čechách a v roce 2014 jsem se stala princeznou ČR (ohodnocení různých parametrů)

  • založila firmu Zdravá Porce, která funguje dodnes a plánuji rozšíření i do dalších míst ČR - už dnes mám i své spolupracovníky

Konečně se dostávám i k mé další aktivitě. Tedy abych byla přesná, ona to ani tak není aktivita, ale spíš život jako takový.

Před lety jsem se setkala, dnes již s kolegyněmi, Jarkou Matuškovou a Haničkou Mokrou, které mi byly a jsou průvodkyněmi v mém poznávání nejen sama sebe, rozšiřování cítění a vnímání.

Jelikož jsem viděla, jak tvoří v lehkosti, samozřejmě jsem to chtěla také.
Ne to, že vše budu "rvát" silou, ale že k cesta k cíli může být i v jemnosti, lehkosti a přitom s vysokým efektem.

Moje cesta

Jelikož jsem viděla jak, děvčata pracují, chtěla jsem to také. Rozhodla jsem se s nimi spolupracovat a následně se přihlásila na Školu pro budoucí Terapeuty, ve které se "učí" jak cítit a vnímat sebe, být sama sebou a také moci pomáhat ostatním. Jak je to možné? Pomocí metody J.I.H. (metoda emočního naciťování)

Jestli si myslíte, že ..

  • existují skripta
  • někdo luskne prsty a problém zmizí jako mávnutím kouzelného proutku
  • nehnete ani prstem a vše bude v pořádku

jste na omylu.

Každý z nás terapeutů si musel nalít čistého vína a ponořit se do svého nitra, vyvinout aktivitu a poznat své možnosti.

Já opravdu moc děkuji oběma dámám, že nás provedly a provádějí vším co umí, tak abychom byli schopni žít svůj život v lehkosti a pomáhat ostatním.
A že to s námi někdy bylo a je těžké :-) na to se můžete spolehnout.

CPTM (cvičení přirozeností těla a mysli)

Na  metodu J.I.H. navazuje tzv. "nadstavbový kurz", který je od naší lektorky Haničky Mokré - cvičení CPTM. Jak se cítíme se projevuje na těle fyzickém.

Já jsem ráda, že jsem si mohla vybrat a rozšířit svůj potenciál o tuto činnost, kterou i nadále pod vedení Haničky rozšiřuji.

Terapie se cvičením CPTM pod vedením Jany Urbanové a Simony Vrabcové proběhne 12.11.2016 v Děčíně - 14-18 hodin. Ještě je pár volných míst. Více informací zde

Rozšíření

Život je neustálý pohyb a aktivita, je potřeba jít neustále dopředu, tím, že vnesete do svého života další činnost, či zájem, posunete se dál. Jsem člověk, který, když se do něčeho pustí, se tomu věnuje maximálně Tím, že je pro mě péče o člověka  přirozená, zaměřila jsem na to svoji pozornost.

TianDe

Po dlouhém váhání (na mě až moc) jsem se rozhodla pro firmu TianDe, která je hodně zaměřená na zdraví jako takové.
V první chvíli mě samozřejmě napadlo, že je to jen a jen o prodeji výrobků a že do toho se mi moc nechce. Jenže postupným zkoušením a zjišťováním informací jsem zjistila, že bylinky obsažené ve výrobcích vycházejí z tradiční čínské medicíny a že lidem ulevují.

Nejen, že nádherně voní, ale také pomáhají. Ale je potřeba je aplikovat citlivě a opatrně - což určuji dle stavu každého klienta, tak aby nedošlo ke zhoršení stavu a např. alergickým reakcím.

V sortimentu najdete to, co mě velmi zaujalo

  • výrobky, které ulevují od bolesti (hlavy, kloubů, svalů),nachlazení, atd. - náplasti,
  • dále také pro dámy - bylinkové vložky, jak na menstruaci (zkrácení doby menstruace, bolesti), tak také vložky energie života a jemná péče (dodávají energii a pomáhají eliminovat bakterie, pomáhají při zánětech močového měchýře, atd.) a mnoho dalšího

Další aktivity pro radost

Ve spolupráci s Janou Urbanovou jsme se rozhodly, že letos připravíme Adventní trh v Děčíně - 3.12.2016 od 10:00-18:00 hodin v prostorech Zdravé Porce - ulice na Spádu 405/2 Děčín - bývalá hospoda u Sama.

Co se bude dít?
Můžete si přijít vybrat si dárky pro sebe či své blízké, získat dárek a ochutnat cukroví a punč. U některých výrobků se dozvíte, jak se vyrábějí, nebo se domluvíme na uspořádání kurzu.

Během krátké doby budou i stránky na kterých se dozvíte více informací, ale máte se na co těšit

Kuchařka

Pro radost i pomoc těm, kteří neradi vaří či vymýšlejí, jsem připravila kuchařku Zdravé večeře se Simčou, kterou najdete na mých stránkách.
Připravuji pokračování - Zdravé a chutné svačinky

Neomezené možnosti

Ještě máte pocit, že nic nejde? Že nemáte možnosti? Já si to nemyslím a lidé se kterými pracuji, komunikuji také ne.

Těším se na Vás při jakékoliv mé či naší akci a děkuji, že jste dočetli až sem.
Zaujalo Vás něco? Chcete se posunout dál?

Jsem Vám k dispozici. Jo a nejsem Superman, jen dělám věci, které mě baví a těší.

Simča

 

 

 

Zpět

Diskusní téma: Neomezené možnosti

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Simona VRABCOVÁ

777 096 100

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode