Miluji život

02.03.2016 16:45

Miluji život


tato dvě slůvka mě provází celým mým životem. Věci, které dělám, jsou jen potvrzením toho, jak se v životě cítím. Poslední dobou je můj život ještě intenzivnější, nádherný a v lehkosti.

Život

Rok 2015 byl pro mě rokem, který mě posunul někam, kam jsem ani nedoufala, že se někdy dostanu - žiju a nepřežívám. Uvědomila jsem si, že je dobré některé věci neplánovat, neočekávat co přijde. Nemyslím tím, že bych si neplánovala, co chci dosáhnout, co splnit, ale NEOČEKÁVÁM, jak se v tom budu cítit, až to přijde, že to co přijde bude špatné či dobré. Prostě věřím, že moje cesta bude taková, abych si plnila přání, představy.

Terapeuti, plán úspěchu 2016 a budoucnost

Před pár dny jsem ukončila studium Terapeutů - nádherná zkušenost a já tímto děkuji Jarušce Matuškové a Haničce Mokré za vedení a předání všech zkušeností, které prošly během uplynulých let. U většiny kurzů, školení jsem měla pocit, že mi něco předaly, ale jak to uvést do života? Na to si musíš přijít sama. Stále více si uvědomuji, že jsem schopná vnímat lidi, věci a život kolem sebe. Ne ten život z rychlíku - tak tohle chci, v urputnosti se to doho pustit, tohle mám, odškrtnuto a hotovo, ale ŽIVOT jako takový. Se všemi radostmi a starostmi.

V únoru jsem absolvovala nádherné školení - Plán úspěchu 2016 pod vedením Jarky Matuškové. Během tohoto kurzu jsem se nejen já, ale i všichni ostatní, dozvěděla, co je naší předností - ne pod vlivem rozumu, ale co je pod tím vším uvnitř nás. Prostě co je přirozeností.

Každý z nás dostal svůj business plán, uvědomnění, že je možné rozvíjet to, v čem je opravdu DOBRÝ. Můj životní cíl a přirozenost lidského bytí je ENERGIE a ŽIVOT. Jaruška mi dokázala vysvětlit, že mou přirozeností je vymýšlení, nadšení, tvorba a realizace projektů a dotahování do cíle. Není to tedy jen jeden projekt, ale nekonečné množství projektů, prostě jen natáhnout ruku a vybrat si.

Další projekt

Dnes jsem na zlatém podnosu dostala další možnost si vyzkoušet a realizovat projekt, který mě nesmírně láká a v určité podobě mi blikal v hlavě. Spousta lidí mě oslovuje a říká "Simčo tebe bych potřeboval/a doma". Dnes vím, že nic nemožného. Neplánuji se přestěhovat, ale .....

V současné době dokážu pro lidi sestavit jídelníčky, vše spočítat, uvařit, nabalit, rozvézt a s lidmi osobně komunikovat - viz. Zdravá Porce

Ale co když je možná i jiná varianta? Zavedení on-line vedení v hubnutí - moje podpora, komunikace přes e-mail, facebook, skype, nebo telefon. Připravené rozpisy, jídelníčky, recepty. Ještě málo? Dobrá, takže dále. Podpora v případě, že se hubnutí nedaří, přichází pochybnosti - nehubnu, nebo hubnu moc rychle. Nejím maso, nebo naopak nejím zeleninu. Tak a to všechno je možné.

Tak a co tedy mám v plánu? Realizovat toto vše v praxi a na konkrétní osobě nebo osobách. Jakmile vše zpracuji (a vím, že to bude brzy) ráda se přihlásím s výsledky a možnostmi, které bude moci využít každý z Vás.

Jak já miluji život a to co mi přináší. Jak jste na tom Vy?

Simča

Zpět

Kontakt

Simona VRABCOVÁ

777 096 100

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode