Cena, cena a ještě jednou cena

18.08.2015 22:59

Cena, cena a ještě jednou cena

byla během našeho ročního provozu Zdravé Porce jednou z prvních a mohu říci, že pro většinu klientů zásadní otázkou. Spousta lidí neřeší, co bude jíst, zda je to dobré či nikoliv, v čem je to balené (tak aby to bylo třeba ekologické), jak se to k nim dostane. Dále také, že nebudou muset vymýšlet recepty, nakupovat a stát každý den minimálně 2 hodinky při vaření a přípravě, ale co je zajímá je právě jen CENA.

Dnes jsem se nad tím zamyslela a možná jsem na to přišla. Každý z nás se během svého života nadchne pro spoustu nápadů, jak zhubnout. Nejjednodušší jsou tabletky - jak na hubnutí, tak na to, abychom se cítili dobře. Většina z nás má zaručené dietky, jak zhubnout - různé druhy - zeleninová, detoxikační, bílkovinová, ovocná, atd. Tak to všichni zkoušíme (hned po zakoupení potřebné literatury) jednu po druhé, někdo vydrží týden, úspěšnější o něco déle.

Už jste si někdy zkoušeli spočítat kolik času a peněz a hlavně naší energie věnujeme na to, abychom se k našemu ideálu přiblížili?
Troufnu si říct, že ne - asi bychom byli všichni překvapení, co vše bychom museli započítat do nákladu na jeden den jídla.

Konečně se dostávám k mému poznání - všichni si umíme spočítat základní suroviny, ale to co sníme a vypijeme (sladké nápoje, alkohol, pochutiny) a dělá nám oblé tvary, už do této ceny nezapočítáme. Ani zkalkulování nákupů - času, honby za slevou - doprava, práce s přípravou a vařením, které musíme udělat, energií, kterou spotřebujeme při vaření a uchování potravin.

Já osobně za cenou naší služby vidím spoustu nápadů, plánování, koordinace - tedy práce nejen mé, ale i mé maminky Libuše Davidové a protože si nás vážím, vím, že ze své ceny slevovat nechceme a nebudeme. Docela zajímavé poznání. Ještě před nějakou dobou bych řekla, půjdeme do slev a výhod - jenomže nejsme tak bohaté, abychom si mohly dovolit levné služby.

Pokud chcete naše služby využít, máte šanci a věřte, že o Vás bude ve všech směrech postaráno. Od navážení, zjištění, co Vám chutná, nechutná, na co máte alergii, kdy a kam můžeme jídlo přivézt, atd.

Děkuji za přečtení mého článku a věřím, že si na tento článek vzpomenete v případě, že budete chtít využít jakoukoliv službu - např. kadeřnice, manikérky, malíře, kuchařek, prodavaček a mnohých dalších.

Zdravá Porce je tu pro Vás - jo a když už jsme u té ceny - nejen tu, ale i další informace najdete na www.vrabcovasimona.cz

Přeji Vám krásný den a těším se na naše setkání.

 

Zpět

Kontakt

Simona VRABCOVÁ

777 096 100

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode